Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yeni

Gönülsüz Muhafız Kaldırım Yayınları

Ürün Kodu : 9786054467426
115,00 TL
 • Ürün Açıklaması

   Gönülsüz Muhafız Kaldırım Yayınları


  Karanlık ve tehlikeli, asi genç Brecken Shaefer`ın muhafızı olmak göründüğünden çok daha zor.

  Ölüm, on altı yaşındaki Alisa Callahan`ın sandığı gibi bir şey değildi. Yumuşak ve pembe renkli bulutların üzerinde, büyükannesi ve en iyi arkadaşıyla birlikte sonsuzluğa uzanmak en büyük hayaliydi. Kısacık hayatında birden fazla acı verici tecrübeyle karşılaşmış olmasının bir mükâfatı olacaktı herhalde. Ancak ne yazık ki kendi canınıza kıydığınızda, o sonsuz mükâfatları elde etmek o kadar da kolay olmuyordu.

  Alisa, intiharının bedelini ödemek üzere muhafızlık yapmak zorundadır. Bu kolay bir iş gibi görünse de, Alisa`nın korumak zorunda olduğu gencin tehlikeli bir sırrı vardır ve kesinlikle hayatında Alisa`yı istememektedir.

  Brecken Shaefer sıradan bir genç değildir. Özel yetenekleri, Alisa`nın ölümden sonraki hayatını kabusa çevirecektir. İkisi arasında bir takım duygular filizlenmeye başladığındaysa, olaylar kontrolden çıkar. Alisa, kendi içindeki şeytanla yüzleşmek bir yana, Brecken`ı korumak için, ikisinin de ruhlarını tamamıyla yok etmek üzere olan bir iblisle de yüzleşmek zorundadır.

  Alisa geçmişinden saklanmaktan yorgun düşmüştür. En kolay şey kaçıp gitmekken, Brekcen ona dayanma gücü verebilecek midir?

  Ürün Açıklaması
  Yazar
  Melissa J. Cunningham
  Cilt Tipi
  Ciltsiz
  Sayfa Sayısı
  352
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.